UA En

#standwithukraine #supportukraine
#UkrainiansWillResist
#stopwarinukraine

Нашим партнерам, клієнтам і друзям у всьому світі

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Агресор атакує країну обманом, бомбардує столицю України та інші міста. Намагається захопити її для встановлення маріонеткового режиму, знищуючи житлові будинки, дитячі садки та лікарні.
Та замість очікуваного бліцкригу російські війська зазнали бліц-поразки.

Зараз увесь світ із захопленням спостерігає як Збройні Сили України долають ворога, а цивільне населення підтримує наших воїнів і постраждалих фінансово, інформаційно, у кіберпросторі та волонтерством.
ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС!

Кілька способів, як можна допомогти українцям

Зробіть пожертву

Зробіть пожертву

Збройні Сили України

Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Рішення Центробанку ухвалено після того як український уряд запровадив воєнний стан по всій території України у відповідь на збройну агресію з боку Росії та відновлення загрози незалежності та територіальній цілісності України.

“Повернись живим”

Благодійний фонд – приватна ініціатива Віталія Дейнеги. Ще у 2014 році Фонд збирав кошти на придбання приладів нічного бачення та іншого необхідного спорядження та обладнання для передових підрозділів ЗСУ.

MonoBank для UA Army

Англомовна сторінка українського банку, створена для тих, хто хоче підтримати Україну під час війни проти Росії.

Фонд “Unchain”

Благодійний проект, створений активістами блокчейн. Їхньою метою є допомогти Україні стати мирною, успішною, освіченою та вільною. Давайте використаємо реальну силу блокчейну.

Поділіться інформацією та надавайте місцеву допомогу

Поділіться інформацією та надавайте місцеву допомогу

 • Розкажіть про ситуацію в Україні своїм друзям, родичам, колегам. Публікуйте у своїх акаунтах у соцмережах реальні фото того, що відбувається в Україні.
 • Приєднуйтесь до мирного протесту у вашому місті (знайти найближчу демонстрацію можна тут). Публічні виступи додають українцям моральну підтримку та спонукають уряди до більш рішучих дій.
Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога «Нова пошта»

– українська група компаній «Нова пошта» надає повний спектр логістичних та супутніх послуг приватним клієнтам і бізнесу. До складу Групи входять українські та іноземні компанії, серед яких Нова Пошта, NovaPay та Нова Пошта Глобал. Щоб відправити допомогу в Україну, вам потрібно відправити або привезти речі на один із закордонних складів у вашій країні, а компанія подбає про доставку.

Інші варіанти будуть надані пізніше.
Banner image

Станом на 1 вересня 2022 року команда Inoxoft вже офіційно пожертвувала 2,865,644 гривень.

Зробіть пожертву також! Підтримайте нас у будь-який спосіб!

Використовуйте надійні джерела

Росія також веде інформаційну війну проти України. Через потік дезінформації з боку агресора, багато джерел є ненадійними та недостовірно висвітлюють новини. Ми рекомендуємо використовувати лише перевірені джерела. Тут ви можете знайти кілька посилань:

Це не кінець, а лише початок нашої спільної історії…

 1. Бліцкриг перетворився на бліц-фейл! Ми відбилися!
 2. Наша армія сильна і налаштована на перемогу!
 3. З нами весь світ!

  Людям в різних куточках світу відгукуються цінності, які зараз відстоюють українці: свобода, самодостатність, згуртованість, взаємопідтримка, допомога, самоорганізація, волонтерство, та почуття гумору.

 4. Щоб залишатися сильними та ефективними, нам потрібна ваша допомога та підтримка! Росія – агресор і загроза всьому світу!

  Демократичний світ достатньо сильний, щоб захищати свої цінності, які переважають над меркантильними інтересами.

 5. Найгірше зараз – це бути байдужим і мовчати.

  Чи можемо ми розраховувати на вашу допомогу, щоб ми могли залишатися у безпеці та мати мирне небо над головою?


28 лютого 2022 року Україна подала заявку на членство в ЄС. Сподіваємось якомога швидше стати частиною Європейського Союзу!

*Уривки цитат навіяні статтею В. Пекаря
“Перші дні війни. Зроблено висновки”.